Udrażnianie, przetykanie zapchanej kanalizacji, zapchanych i niedrożnych rur, zatkanej toalety (WC) - niedrożna instalacja kanalizacyjna to poważny kłopot, z którym nie zawsze można się uporać na własną rękę stosując metody polecane na forach internetowych czy korzystając z preparatów chemicznych lub biologicznych dostępnych w sklepach. Niestety najczęściej powodem zapchania instalacji jest jej niewłaściwa eksploatacja tj. wyrzucanie do toalet odpadków, wylewanie do zlewozmywaków tłustych substancji albo zaniedbywanie czyszczenia odpływów i syfonów. Efektem takiego postępowanie jest gromadzenie się w przewodach kanalizacyjnych osadów, a w przypadkach skrajnych całkowite zablokowanie przepływu i wówczas jedynie pomoc fachowca pozwoli udrożnić zatkane przewody kanalizacyjne i przywrócić właściwą pracę instalacji.

Zdając sobie sprawę jak często przewody instalacje ulegają zanieczyszczeniu i zapchaniu wychodzimy do Klientów z usługą udrażniania kanalizacji. Usługi z zakresu hydrauliki to domena naszej firmy, dysponujemy doświadczeniem, wiedzą oraz specjalistycznym zapleczem sprzętowym, które w skutecznym i sprawnym udrażnianiu kanalizacji jest niezbędne. Podejmując się udrożnienia zatkanej instalacji zawsze w pierwszej kolejności staramy się zdiagnozować dokładną przyczynę awarii. Jest to dla nas kwestia kluczowa, ponieważ w ten sposób możemy ocenić rodzaj zatoru i dobrać odpowiedni sposób działania, aby sprawnie usunąć niedrożność, a jednocześnie zadbać o bezpieczeństwo przewodów kanalizacyjnych.

Zapchane rury kanalizacyjne udrażniamy mechanicznie lub ciśnieniowo w zależności od rodzaju instalacji i charakteru niedrożności. Gwarantujemy profesjonalną realizację usługi.

Oceń wpis
[Suma: 0 Średnia: 0]