Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się między innymi profesjonalnym montażem kabin prysznicowych, a także wymianą uszkodzonych kabin na nowe w Krakowie. Zapewniamy szybki termin realizacji określonej usługi i konkurencyjne ceny. Wykonujemy odpływy w podłodze dla nowych kabin bez brodzika, a przy wyborze kabiny z brodzikiem dbamy o prawidłowe wypoziomowanie montowanych urządzeń.

W naszej ofercie znajduje się również montaż siedzisk prysznicowych, paneli do hydromasażu, a także urządzeń sanitarnych. Dla klientów mieszkających w Krakowie (nie w jego okolicy) oferujemy bezpłatny dojazd, by dogłębnie zapoznać się z charakterem zlecenia.

Korzystając z naszych usług, wybierasz profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie i pozytywne opinie setek zadowolonych klientów.

Montaż i wymiana kabin prysznicowych - Wycena

Do wymiany lub montażu kabin prysznicowych zawsze podchodzimy indywidualnie, dlatego cena za wykonanie danej usługi może się różnić w zależności od zlecenia. Na cenę mają wpływ materiały, które wykorzystamy do wykonania zlecenia, poziom skomplikowania prac, które będzie trzeba przeprowadzić, a także uprawnienia, które będą potrzebne do wykonania zlecenia.

Zapewniamy nie tylko profesjonalizm i doświadczenie, ale również gwarancję na to, że usługa, która zostanie przez nas wykonana, zostanie wykonana rzetelnie, dokładnie i z uwzględnieniem wszystkich wymagań i osobistych preferencji klienta. Zapewniamy, że wykonujemy swoją pracę nie tylko efektywnie, ale również estetycznie!

Montaż i wymiana kabin prysznicowych Kraków - Wezwij sprawdzonego hydraulika!

+48 511 095 095

Oceń wpis
[Suma: 2 Średnia: 5]